SENĀ KLĒTS

Šajā visiem mums sarežģītajā laikā informējam Jūs, ka Tautas tērpu centrs SENĀ KLĒTS turpina darbu – strādājam ar jau esošajiem pasūtījumiem un pieņemam arī jaunus. Mēs rūpīgi sekojam līdzi visām oficiālajām drošības prasībām un pastiprināti domājam par mūsu klientu un darbinieku drošību. Esam veikuši izmaiņas veikala darba laikos un klientu apkalpošanas kārtībā.

Kā jau visi pasākumi, arī šovasar plānotie XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki tiek pārcelti uz vēlāku laiku.
Šī ir iespēja veltīt laiku sev, saviem mīļajiem. Varbūt šis ir piemērots brīdis, kad padomāt par tautas tērpa sagādāšanu?

Veicot tautas tērpa pasūtījumu vai iegādājoties tautas tērpu vai tā sastāvdaļas līdz 3. aprīlim piedāvājam 20% atlaidi!

Aicinām klientus saņemt konsultācijas attālināti, zvanot uz tālruņiem 67242398, 26425571 vai rakstot uz e-pastu info@senaklets.lv. Varam vienoties arī par tikšanos klātienē. Šobrīd veikals Rīgā, Rātslaukumā 1 atvērts darba dienās no 10-17.

Izturību un stipru veselību vēlot,
Jūsu SENĀ KLĒTS
Pasākums "Satiec savu meistaru" pārcelts uz 2020.gada 4.,5.,6.septembri.
Meistara lādes atvēršana 12.03.2020! Tekstilmākslinieces Lilitas Līdakas pieredze un redzējums apbur! Izstāde par godu mūsu sirsnīgajai meistarei izdevusies vijīgi koša. Paldies Valsts kultūrkapitāla fonds par finansiālu atbalstu!

Laima vilka zaļu jostu

Deviņiem līkumiem;

To apjoza sieviņām,

Laimas pirtī peroties.